hesperus.tirmet.pl/
Infolinia:
83 371 61 60
napisz do nas: tirmet@poczta.onet.pl

Kontakt

GODZINY OTWARCIA SERWISU:

Poniedziałek - Piątek  7:30 - 20:00
Sobota                          7:30 - 16:00
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

tel. +48 83 371 61 60
tel. +48 607 090 046
tel. +48 607 302 110
fax +48 83 371 74 61

Tomasz Daniluk - kierownik
tel. +48 607 090 902
e-mail: tomasz.daniluk@tirmet.pl

Małgorzata Kołkowicz
tel. +48 517 669 027
e-mail: malgorzata.kolkowicz@tirmet.pl

Renata Wasiluk
tel. +48 607 090 190
e-mail: renata.wasiluk@tirmet.pl

Bartłomiej Modrzewski
tel. +48 603 611 404
e-mail: bartlomiej.modrzewski@tirmet.pl
DZIAŁ LOGISTYKI CZĘŚCI:

Mariusz Ciok - kierownik
tel. +48 83 371 61 60
e-mail: mariusz.ciok@tirmet.pl

Ryszard Wrzos
tel. +48 607 330 432
e-mail: ryszard.wrzos@tirmet.pl

Ryszard Sadowiec
tel. +48 695 876 098
e-mail: ryszard.sadowiec@tirmet.pl

SERWIS:

Andrzej Ziarek - kierownik serwisu
tel. +48 83 371 61 60
e-mail: andrzej.ziarek@tirmet.pl

Marek Szwed - kierownik zmiany
e-mail: marek.szwed@tirmet.pl

Jóźwik Paweł - mistrz
e-mail: pawel.jozwik@tirmet.pl

NAPRAWY GWARANCYJNE:

Przemysław Marzel
tel. +48 507 844 406
e-mail: przemyslaw.marzel@tirmet.pl

NAPRAWY POWYPADKOWE:

Andrzej Modrzewski
tel. +48 695 162 001
e-mail: andrzej.modrzewski@tirmet.pl


Dane do faktury

PHU TIRMET Mirosław Kulik
ul. Radzyńska 4
21-560 Międzyrzec Podl.

NIP 538-105-61-40
BIURO/KSIĘGOWOŚĆ:

tel./fax +48 83 371 72 17
e-mail: tirmet_ksiegowosc@o2.pl
SERWIS ASSISTANCE NON STOP

tel. +48 607 122 440
OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW:

tel. +48 83 371 74 60

Mapa dojazdu

Firma P.H.U. Tirmet Mirosław Kulik skorzystała ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 w programie "Twój pomysł, europejskie pieniądze".

fundusze europejskie