hesperus.tirmet.pl/
Infolinia:
83 371 61 60
napisz do nas: biuro@tirmet.pl

Kontakt

GODZINY OTWARCIA SERWISU:

Poniedziałek - Piątek  7:30 - 20:00
Sobota                          7:30 - 16:00
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:

tel. +48 83 371 61 60

Tomasz Daniluk - kierownik
tel. +48 607 090 902
e-mail: tomasz.daniluk@tirmet.pl

Małgorzata Kołkowicz
tel. +48 517 669 027
e-mail: malgorzata.kolkowicz@tirmet.pl

Renata Wasiluk
tel. +48 607 090 190
e-mail: renata.wasiluk@tirmet.pl
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:

Bartłomiej Modrzewski
tel. +48 603 611 404

Dorota Osipiuk
tel. +48 607 090 046
e-mail: d.osipiuk@tirmet.pl

Łukasz Skubisz
tel. +48 607 302 110
e-mail: l.skubisz@tirmet.pl
SPRZEDAŻ POJAZDÓW I USŁUG IVECO:

Paweł Leśniak
tel. +48 609 127 222
e-mail: p.lesniak@tirmet.pl

Krzysztof Nowosielski
tel. +48 887 507 222
e-mail: k.nowosielski@tirmet.pl
DZIAŁ LOGISTYKI CZĘŚCI:

Mariusz Ciok - kierownik
tel. +48 83 371 61 60
e-mail: mariusz.ciok@tirmet.pl

Marek Szwed
tel. +48 607-760-080
e-mail: marek.szwed@tirmet.pl

Ryszard Sadowiec
tel. +48 695 876 098
e-mail: ryszard.sadowiec@tirmet.pl

Wojciech Kozłowski
tel. +48 693 468 072
e-mail: wojciech.kozlowski@tirmet.pl

SERWIS:

Andrzej Ziarek - kierownik serwisu
tel. +48 83 371 61 60
e-mail: andrzej.ziarek@tirmet.pl

Karol Bryńczak - kierownik zmiany
e-mail: karol.brynczak@tirmet.pl

Ryszard Wrzos - kierownik zmiany
e-mail: ryszard.wrzos@tirmet.pl

Tomasz Izdebski - kierownik zmiany
e-mail: tomasz.izdebski@tirmet.pl

Paweł Jóźwik - mistrz
e-mail: pawel.jozwik@tirmet.pl

NAPRAWY GWARANCYJNE:

Przemysław Marzel
tel. +48 507 844 406
e-mail: przemyslaw.marzel@tirmet.pl

NAPRAWY POWYPADKOWE:

Andrzej Modrzewski
tel. +48 695 162 001
e-mail: andrzej.modrzewski@tirmet.pl


Dane do faktury

PHU TIRMET Mirosław Kulik
ul. Radzyńska 4
21-560 Międzyrzec Podl.

NIP 538-105-61-40
BIURO/KSIĘGOWOŚĆ:

tel./fax +48 83 371 72 17
e-mail: ksiegowosc@tirmet.pl
SERWIS ASSISTANCE NON STOP

tel. +48 607 122 440
OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW:

tel. +48 83 371 74 60

Mapa dojazdu

RODO

Administratorem danych osobowych jest PHU Tirmet Kulik Mirosław. Dane kontaktowe : ul. Radzyńska 4, 21-560 Międzyrzec Podlaski, tel.: 83 371 61 60,  e-mail:  tirmet@poczta.onet.pl . Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) lub b) RODO w celu w celu wykonania czynności zmierzających do zawarcia umowy lub wykonania umowy  przez administratora lub przez stronę trzecią. W trakcie przetwarzania dane osobowe mogą być ujawniane odbiorcom: osobom upoważnionym oraz podmiotom, które wykażą prawnie uzasadnione interesy. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich  lub organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy, realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz dochodzenia lub obrony roszczeń. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu  wobec przetwarzania danych oraz  przenoszenia danych.  Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest wymogiem umownym / warunkiem zawarcia umowy. Nie podanie danych lub złożenie sprzeciwu uniemożliwi wykonanie umowy. Administrator nie będzie podejmował wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.  Informacje zawarte w klauzuli mają zastosowanie od dnia 25 maja 2018 r.
Firma P.H.U. Tirmet Mirosław Kulik skorzystała ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 w programie "Twój pomysł, europejskie pieniądze".

fundusze europejskie